Malování podle čísel jako součást odpočinku

Dnešní nejistá, kovidová doba, která nás donutila trávit doma času více než bychom si přáli, nám mnohým je těžkou výzvou a zkouškou. Nebudeme zřejme daleko od pravdy, když si dovolime říct, že pro mnohé i psychicky vyčerpávající.
Pojďte se s námi od toho všeho negativního alespoň částečně odpoutat. Zapomenout na chvíli na to, co se kolem nás děje a uvolnit se, vypnout a udělat si relax. S malováním podle čísel se nejenom odreagujete od všedních starostí, ale stanete se i kreativním umělcem a Vaše díla si s rodostí vyvěsíte doma nabo uděláte radost někomu druhému. Pojďte s námi tvořit něco nového co Vám udělá radost.

Na našich stránkách si najde každý to své.

Malování podle čísel pro děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Maľovanie podľa čísel ako súčasť relaxácie

Dnešná neistá, kovová doba, ktorá nás núti tráviť viac času doma, ako by sme chceli, je pre mnohých z nás ťažkou výzvou a skúškou. Nebudeme ďaleko od pravdy, ak si dovolíme tvrdiť, že pre mnohých je to aj psychicky vyčerpávajúce.
Poďte sa s nami aspoň čiastočne odpútať od všetkej tej negativity. Zabudnite na chvíľu na to, čo sa deje okolo nás, uvoľnite sa, vypnite a doprajte si čas na oddych. Pri maľovaní podľa čísel si nielen oddýchnete od každodenných starostí, ale stanete sa aj kreatívnym umelcom a svoje diela si s radosťou zavesíte doma alebo urobíte radosť niekomu inému. Poďte s nami vytvoriť niečo nové, čo vám urobí radosť.

Na našej webovej stránke si každý nájde niečo pre seba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Navigace
Zavřít

Můj košík

Zavřít

Oblíbené

Poslední navštívené

Close

Rádi vás tu vidíme!

Již jste se zaregistrovali?

Zavřít

Zavřít

Kategorie