Malováni podle čísel pro seniory

Zajisté si vzpomenete jak jste jako děti seděly u svých oblibených omalovánek a radovali jste se z toho, když byla stránka hotová. Malování je s trochou nadsázky v podstatě takové omalovávání, které Vás vrátí do dětských let.
Proč je malování podle čísel tak oblíbenou a doporučovanou aktivitou?
Stárnutí je scela nevyhnutelnou součástí nás všech. Ale jak zpomalit proces stárnutí a fyzicky se udržet fit? V pokročilém věku se zajisté najde valná vetšina těch, co se necítí v prostředí posiloven či jiných zařízení nejlépe. A preferovali by dělat něco pro sebe ve svém soukromí. Malování podle čísel je přesně to co hledáte. V poklidu svého domova si nejen zpříjemníte volné chvíle, ale uděláte i něco pro své zdraví. Malování podle čísel je jedna z mnoha aktivit, která s určitou pravidelností nejenom že předchází degenerativním změnám mozku, ale je i skvělou fyzickou podporou. Pohyb stětce po plátně zapojuje nejen Vaši ruku ale i zapěstí a celou paži.

Malování podle čísel je aktivita, které Vám pomůže udržet zdravou mysl ve zdravém těle.
Díky pomněrně vysoké koncetraci, kterou při malováni scela přirozeně produkujeme se naše mysl odpoutává od spouty ne zrovna pozitivních myšlenek. Náš mozek se přeladí do scela jiných frekvencí. Lze pak opomenout alespoň některé fyzické či mentalní nesnáze. Pomůže Vám se odreagovat od pocitu samoty či jiné negativní reality. Malování podle čísel Vám umožní se vrátit do bezstarostných dětských dní, plných radosti a klidu. Nemusíte se obávat, že jste nikdy před tím v malování nevynikali. Malování podle čílel je zcela jednoduché a vše co je Vám třeva, je držet se čísel na plátně.

Třeba že se mnozí do důchodového věku těší, není vždy bezstarostný. I přesto, že vyhlížíme více volného času, ne vždy ho ve finále máme. Chvíle strávené u malování podle čísel Vám nejen pomohou od všedního stresu se odpoutat. Nejen že malování podle čísel nepotřebuje malířské dovednosti a není třeva roky praxe, ale můžete se nakonec i kochat z vlastního uměleckého výtvoru. Nebudeme si nalhávat, je určitě spousta dalších možností jak se udržet v kondici, ale svůje vlastní umělecké dílo si při tom na zeď nepověsíte.
Bylo v dětství Vaším snem stát se maliřem? Nikdy není pozdě začít. Dejte Malování podle čísel šanci stát se vyjímečným umělcem.

Při malování podle čísel mnozí z Vás popisují meditativní až euforické zažitky. Ideální odpoutání se od reality je v mnoha případech výtečnou anti-depresivní léčbou. Vzhledem k tomu, že při umělecké práci zapojujeme pravou část hemisferý, která v praktickém životě nemá tolik uplatnění, je malování úžasným posilováním mozku, nejen v poktočilejším věku.
Je prokázáno, že věnujeme-li se kreativním aktivitám pravidelněji, všeobecne se lepší Vaše kognitivní funkce jako je například paměť, řeč či pozornost a pohotovost.

Malování podle čísel pro děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Navigace
Zavřít

Můj košík

Zavřít

Oblíbené

Poslední navštívené

Close

Rádi vás tu vidíme!

Already got an account?

Zavřít

Zavřít

Kategorie